Sneller en veiliger pensioennieuws krijgen? Geef uw e-mailadres aan ons door!

Bijeenkomst ‘Bijna met Pensioen’ 25-10-2023

Geplaatst op 26 september 2023

Met pensioen gaan is niet niks, er verandert dan veel. Als pensioenfonds voor bouwmaterialenhandel organiseert Bpf HiBiN daarom twee keer per jaar een informatiebijeenkomst voor medewerkers die bijna met pensioen gaan. De eerstvolgende is op woensdag 25 oktober aanstaande.

Kunnen we u helpen?
Ons team staat elke werkdag van 8.30 tot 15.30 uur voor u klaar.

Als je met pensioen gaat verandert er veel. Welke keuzes kun je maken? En wat betekent het nieuwe pensioenstelsel straks voor jouw pensioen? Het zijn niet de makkelijkste vragen. Als pensioenfonds voor bouwmaterialenhandel organiseert wij daarom twee keer per jaar een informatiebijeenkomst voor medewerkers die bijna met pensioen gaan. De eerstvolgende is op 25 oktober aanstaande.

Ga je binnen nu en 2 jaar met pensioen? Kom dan naar de informatiemiddag ‘Bijna met Pensioen’ op woensdag 25 oktober aanstaande – zo begin je straks goed voorbereid aan de nieuwe fase in je leven! Op deze pagina staat alles over de bijeenkomst en kun je je aanmelden.

Hulp nodig bij uw pensioen?

Ons team staat elke werkdag van 8.30 tot 15.30 uur voor u klaar.